Product Details:
| Wattage | 5W |
| Color Temperature | 3000K |
| Base Type | B22 |
| Body Material | Aluminum |
| BEE Star Rating | 5 Star |
| Light Color | Cool Daylight |
| Country of Origin | Made in India |
Specification/Additional Details
Wattage 9W
Light ColorWarm White
Color Temperature3000K
Base TypeE27
Body MaterialAluminum
BEE Star Rating5 Star
Product Details:
| Light Color | Cool Daylight |
| Color Temperature | 4000K |
| Base Type | B22 |
| Body Material | Aluminum |
| BEE Star Rating | 3 Star |