Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Wattage | 40W |
| Shape | Square |
| Light Color | Cool Day Light |
| Mounting Type | Surface |
2x2 square surface panal aluminum body best price
Color available natural white, cool white, warm white
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Wattage | 22W |
| IP Rating | IP40 |
| Voltage | 180-240V |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
22watt Led panel
7.5inch cut size
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Wattage | 12W |
| Lighting Color | Cool Daylight |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Lighting Type | LED |
| Brand | KGN |
We are a leading Manufacturer of 6 Watt Panel Light, Ceiling Round LED Lights, 18 Watt Panel Light, 12 Watt Square Led Panel Light, 18 Watt Round Panel Light and Football Led Light from Noida, India.
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Light Color | Warm White |
| Brand | MADE IN INDIA |
| Material | PLASTIC |
| Country of Origin | Made in India |
| QUANTITY IN SET | 24 |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Brand | KGN |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Wattage | 18Watt |
| Lighting Color | Cool White |
| Color Temperature | 6500k |
| Lighting Type | LED |
| Body Material | Ceramic |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Wattage | 6Watt |
| Usage/Application | Indoor |
| Shape | Round |
| Lighting Color | Pure White |
| Color Temperature | 6500k |
| Lighting Type | LED |
| Body Material | Chrome |
Product Details:
| Wattage | 12Watt |
| Lighting Color | Warm White |
| Color Temperature | 6500k |
| Shape | Square |
| Body Material | Ceramic |
| Usage/Application | Indoor |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP40 |
We are a leading Manufacturer of 6 Watt Panel Light, Ceiling Round LED Lights, 18 Watt Panel Light, 12 Watt Square Led Panel Light, 18 Watt Round Panel Light and Football Led Light from Noida, India.
Product Details:
| Usage Application | Lightning material |
| Country of Origin | Made in India |
| brand | KGN Enterprises |
| Deals | PAN India |
| Payment Mode | Online and Offline |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Brand | KGN |
| Body Material | Ceramic |
| Lighting Type | High Intensity Discharge |
| Lighting Color | Warm White |
| Usage/Application | Lightning |
Product Details:
| Brand | KGN |
| Usage/Application | Indoor |
| Shape | Round |
| Wattage | 18Watt |
| Lighting Color | Pure White |
| Color Temperature | 6500k |
| Lighting Type | High Intensity Discharge |