Product Details:
| Minimum Order Quantity | 20 Piece |
| Leg type | Short |
| LED Type | Common Anode |
| Color | White |
| Best quality log life | 10 inch focas |
We KGN Enterprises is a Manufacturer of Led Light, Led Panel Light, Flood Lights, Led Downlight, Fan Bulb, Tikki Press Machine, etc.
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Light Type | Rice Light |
| Light Color | Multicolor |
| Material | PVC |
| Functionality | Steady |
| No of LED Bulbs | 20 |
| Wattage | 10W |
| Usage/Application | Decoration |
| Light Source Type | LED |
| Length | 5 M |
Product Details:
| Length (Meters) | 9m |
| Lighting Type | LED Lights |
| Light Color | White |
| Shape | Bell |
| Power Source | Battery Powered |
We KGN Enterprises is a Manufacturer of Led Light, Led Panel Light, Flood Lights, Led Downlight, Fan Bulb, Tikki Press Machine, etc.
Product Details:
| Light Color | Cool Daylight |
| Shade Material | Aluminium |
| Color Temperature | 2700K |
| Material | Polycarbonate |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
We KGN Enterprises is a Manufacturer of Led Light, Led Panel Light, Flood Lights, Led Downlight, Fan Bulb, Tikki Press Machine, etc.
Product Details:
| Length | 12 m |
| Light Color | Multicolor |
| Shape | Bell |
| Functionality | Color Changing |
| Waterproof Rated | Yes |
| Power Source | Corded Electric |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 20 Piece |
| Material | Metal |
| Wattage | 20W |
| Lighting Type | LED |
| Light Color | Warm White |
| High qualitity focas | 10 inch focas |
We KGN Enterprises is a Manufacturer of Led Light, Led Panel Light, Flood Lights, Led Downlight, Fan Bulb, Tikki Press Machine, etc.